O naszej firmie

Warszawa

jest miastem, gdzie mamy swoją siedzibę. W każdej chwili możesz nas odwiedzić i opowiedzieć o swoich potrzebach względem druku oraz usług graficznych. Pamiętaj jednak że możesz również skontaktować się z nami z dowolnego zakątka kraju za pośrednictwem maila lub telefonu.

Nie masz jeszcze opracowanego projektu Swojego wydruku? Studio DTP, Grafik do Twojej dyspozycji! Nasze studio graficzne zajmie się wszystkim i pomoże Ci w opracowaniu wartościowych materiałów. Będą one atrakcyjne dla odbiorców i z pewnością przyciągną uwagę Twojej grupy docelowej. Wśród głównych usług znajdziesz: Druk offsetowy, Skład   komputerowy, Projekty,  Montaż komputerowy

Pamiętaj że druk to nie wszytko. Zakres usług introligatorskich w naszej drukarni jest bardzo szeroki. Obejmuje m.in. foliowanie wydruków, sztancowanie, bigowanie, konfekcjonowanie poligraficzne……… Zespół doświadczonych fachowców stale czuwa, aby wszystkie procesy były prowadzone z największą starannością i w pełni satysfakcjonowały klientów. Wiemy, że zależy Ci na solidnych rozwiązaniach w zakresie druku, dlatego nie uznajemy żądnych półśrodków w kwestii jakości. Proponujemy uszlachetnianie wydruków offsetowych. Mazowieckie województwo traktujemy w tym wypadku priorytetowo. Możemy szybko spotkać się z klientem i omówić kwestie niezbędne do rozpoczęcia współpracy. Zawsze pomocni.

Zakres naszych usług

k

Druk offsetowy

wysokiej jakości: czasopism, folderów, broszur, ulotek, katalogów, plakatów

Druk książek

i wydawnictw dziełowych
g

Wydruk

druków samokopiujących, papieru komputerowego

Oprawy

wykonywanie opraw złożonych, oprawa klejona prosta, szyta

Studio graficzne

profesjonalne studio graficzne

Standy, kalendarze

wykonywanie standów, etykiet, opakowań, kalendarzy

Reklama

wykonywanie różnego rodzaju galanterii reklamowej

Introligatornia

własna, świetnie wyposażona introligatornia

Sitodruk

nadruki sitodrukowe na różnych powierzchniach

Skontaktuj się z nami, doradzimy!