GRAFDRUKPOL - drukarnia po Twojej stronie Wisły

O NASZEJ FIRMIE

drukarnia_warszawa_wislaWitamy w naszej

firmie!

 

Potrzebujesz wydrukować wysokiej jakości kalendarz firmowy lub plakaty promocyjne?
Może interesuje Cię wydanie własnej książki i chciałbyś zlecić jej druk solidnemu wykonawcy?Jako firma Grafdrukpol od 1990 roku funkcjonujemy na naszym rodzimym rynku i oferujemy profesjonalne usługi poligraficzne.

Studio DTP, Grafik do Twojej dyspozycji! Nie masz jeszcze opracowanego projektu Swojego wydruku? Nasze studio graficzne zajmie się wszystkim i pomoże Ci w opracowaniu wartościowych materiałów. Będą one atrakcyjne dla odbiorców i z pewnością przyciągną uwagę Twojej grupy docelowej. Wśród głównych usług znajdziesz: Druk offsetowy, Skład   komputerowy, Projekty,  Montaż komputerowy

Zakres usług introligatorskich w naszej drukarni jest bardzo szeroki. Obejmuje m.in. foliowanie wydruków, sztancowanie, bigowanie, konfekcjonowanie poligraficzne……… Zespół doświadczonych fachowców stale czuwa, aby wszystkie procesy były prowadzone z największą starannością i w pełni satysfakcjonowały klientów. Wiemy, że zależy Ci na solidnych rozwiązaniach w zakresie druku, dlatego nie uznajemy żądnych półśrodków w kwestii jakości. Proponujemy uszlachetnianie wydruków offsetowych. Mazowieckie województwo traktujemy w tym wypadku priorytetowo. Możemy szybko spotkać się z klientem i omówić kwestie niezbędne do rozpoczęcia współpracy. Zawsze pomocni.

Dla Grafdrukpol nie jest ważne, czy interesuje Cię wyłącznie wydruk ulotek, czy może chcesz zamówić druk kilku tysięcy książek. Zawsze maksymalnie przykładamy się do każdego zlecenia i oferujemy pomoc na każdym etapie zamówienia. Nie musisz się na niczym znać, ponieważ to my się wszystkim zajmujemy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy np. w sprawie czy lepsza będzie oprawa standardowa, czy może jednak oprawa klejona?

Warszawa jest miastem, gdzie mamy swoją siedzibę. W każdej chwili możesz nas odwiedzić i opowiedzieć o swoich potrzebach względem druku oraz usług graficznych.

Oferujemy:

  • profesjonalne studio graficzne
  • druk offsetowy wysokiej jakości: czasopism, folderów, broszur, ulotek, katalogów, plakatów
  • druk druków samokopiujących, papieru komputerowego
  • druk książek i wydawnictw dziełowych
  • wykonywanie standów, etykiet, opakowań, kalendarzy
  • wykonywanie różnego rodzaju galanterii reklamowej
  • pełną introligatornię
  • nadruki sitodrukowe na różnych powierzchniach