GRAFDRUKPOL - drukarnia po Twojej stronie Wisły

Nowy ploter-nowe możliwości

13ope2_ad_01_stackeropen.png

price-list-sct3200-t3200ps.png

Od nowego roku posiadamy w drukarni nowy ploter EPSON SC T3200.

Drukarka SureColor SC-T3200 pozwala osiągnąć maksymalną wydajność przy drukowaniu projektów graficznych oraz dokumentów tworzonych w programach CAD i GIS. Szybkie przetwarzanie obrazu i duża szybkość drukowania spełniają potrzeby klientów w zakresie produktywności i elastyczności. Głowice drukujące PrecisionCore TFP firmy Epson nie wymagają wymiany i wraz z atramentem UltraChrome XD oferują najwyższy poziom wydajności oraz obsługę różnych rodzajów nośników.

 Ploter w naszej drukarni w szczególności służy do realizacji czarno-białych wydruków próbnych, które przekazywane są klientowi aby mógł sprawdzić  i nanieś na swoją publikacje niezbędne korekty przed wprowadzeniem impozycji na maszyny offsetowe. Jest to bardzo ważny proces, który wpływa na poprawność i jakość wydruku finalnego dlatego ważne jest to aby wydruk próbny był wykonany w jak najlepszej  jakości. Nabyty przez nas ploter na pewno sprosta temu wyzwaniu i przyczyni się do zwiększenia jakości naszych usług.

Dzięki kolorowym kasetą drukującym ( Magenta, Żółty, Cyjan, Czerń matowa, Czerń fotograficzna) plotera może wykonać dla państwa nisko nakładowe materiały POS takie jak jednostronne plakaty, ulotki, wizualizacje, projekty, mapy itp. Ploter obsługuje wiele gramatur papieru.

Odpowiednia grubość papieru 0,08 mm – 1,5 mm

Formaty papieru A1, A2, A3, A4, B2, B3, B4, 17″ (43,2 cm), 24″ (61,0 cm)