GRAFDRUKPOL - drukarnia po Twojej stronie Wisły

Prowadzisz firmę i zależy Ci na tym, aby skutecznie ją reklamować wśród potencjalnych klientów?

W dzisiejszych czasach nie jest to łatwe. Konkurencja na każdym rynku jest duża i trzeba się naprawdę dobrze wyróżniać, aby zwrócić uwagę odbiorców w swoją stronę. Poprzez odpowiednie materiały reklamowe będziesz w stanie skutecznie wyeksponować swoją ofertę i przejrzyście przedstawić ją klientowi. To z pewnością odbije się na większym zainteresowaniu marką, a tym samym wyższej sprzedaży Twoich produktów i usług.

Przygotowaliśmy dla Ciebie usługi takie jak profesjonalny druk offsetowy. Poprzez foliowanie wydruków gwarantujemy ich wyższą trwałość i zdecydowanie ładniejszy wygląd. Atrakcyjna ulotka, czy opakowanie przyciąga uwagę i odgrywa wielką rolę w promocji. Klienci o wiele lepiej reagują na profesjonalne materiały reklamowe, niż amatorskie ulotki wydrukowane na drukarce domowej. Uszlachetnianie wydruków jest jedną z naszych flagowych opcji, którą realizujemy z wielką starannością oraz dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki specjalistycznym zabiegom wydruki wyglądają profesjonalnie i nie sposób nie zwrócić na nie uwagi. Zależy nam na tym, aby końcowy produkt przypadł do gustu nie tylko Tobie, ale przede wszystkim odbiorcom, do których kierujesz swój przekaz. Interesują Cię wyłącznie sprawdzone usługi, dzięki którym stworzysz nie tylko materiały reklamowe, ale również książki oraz czasopisma? Koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz coś dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy w doborze najlepszych rozwiązań.

Druk offsetowy

Drukujemy na  najlepszych maszynach  MAN ROLAND

W naszym parku maszyn posiadamy dwie maszyny Roland 300

 pozwala nam to na najwyższą jakość druku przy zachowaniu krótkich terminów.

W naszej drukarni wykonujemy:

– czasopisma,

– druk opakowań,

– foldery,

– katalogi reklamowe,

– broszury, ulotki,

– gazetki ofertowe,

– plakaty,

– kalendarze,

– książki

i wiele innych.

Wraz z kooperantami oferujemy:

Druk Cyfrowy

W miejscu, gdzie tradycyjny druk offsetowy nie jest wstanie zaoferować korzystnych warunków cenowo-jakościowych, druk cyfrowy doskonałe wpisuje się w uzupełnienie oferty poligraficznej.

Niskie nakłady, nietypowe zlecenia, to atuty przemawiające na korzyść druku cyfrowego.

Sitodruk

Uszlachetnianie wydrukowanych materiałów metodą sitodrukową:

– lakier UV wybiórczo,

– UV na folię,

– lakier UV mat oraz błysk.

Techniki te w znacznym stopniu podwyższają jakość wydrukowanego produktu.